Додаток за Хидраулична Клешта

CEM. ME19-50
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Cembre
Код од Произв.: 2676100

Додаток за Хидраулична Клешта, 95mm², Cembre

3.481 ден
(вклучено ДДВ): 531 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

Модуларен хексагонален  додаток за хидраулична клешта, HT51.

 

Карактеристики:

  • За бакарни конектори 
  • Компатибилен за HT51, B51 & B500E кримп-алатки
  • 2-делен полу-рамен дизајн
  • Големина МЕ19-50 95mm2
Максимален дијаметар на проводник 95 mm²
Тежина 250 g
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.