Едукативни

Производи на страна:
Страна 1 од 3
ARDUINO ROBOT KI
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T050000

Ардуино роботска рака, T050000.

24.090 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VELLEMAN CNT1
Брзо инфо
(0)

Механички бројчаник,

4-цифри, (50x50)mm.

237 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DB-ROBOT02
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ARDUINO ROBOT ARABA-3

Додаток за Развојна Плочка, Arduino Робот Aвтомобил ARABA-3, 2WD

1.990 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DB-ROBOT01
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ARDUINO ROBOT ARABA-2

Додаток за Развојна Плочка, Arduino Робот Aвтомобил ARABA-2, 2WD

1.990 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DB-ROBOT03/2WD
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MICRO BIT ROBOT ARABA

Додаток за Развојна Плочка, Micro Bit Робот Aвтомобил ARABA, 2WD

5.990 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DB-ROBOT04
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ARDUINO ROBOT TANK

Додаток за Развојна Плочка, Arduino Робот Тенк

5.853 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DB-ROBOT03/4WD
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ARDUINO ROBOT ARABA-1

Додаток за Развојна Плочка, Arduino Робот Aвтомобил ARABA-1, 4WD

5.650 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DB-MOD0124
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FIRE FIGHTING FAN MODULE

Додаток за Развојна Плочка, Модул за Вентилатор на Роботот за Гасење Пожар L9110

739 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DB-MOD0122
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 90 D GEAR MOTOR

Додаток за Развојна Плочка Arduino, 90º Интелигентен Мотор со Пренос

235 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DB-MOD0123
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GEAR MOTOR WITH CABLE

Додаток за Развојна Плочка Arduino, Интелигентен TT Мотор со Пренос

235 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DFROBOT ROB0003
Брзо инфо
(0)

Развоен Кит, Pirate - 4WD Мобилна Платформа, Arduino

3.495 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ROBOT-ADVANCED K
Брзо инфо
(0)

Напреден Роботски Кит, Maze Edition, TI-RSLK, Bluetooth и Wi-Fi Модули за Безжична Комуникација, JetBot

22.545 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VELLEMAN MK127
Брзо инфо
(1)

Кит комплет направи сам,

подвижна бубачка.

990 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VELLEMAN MK131
Брзо инфо
(0)

Кит комплет направи сам,

Семафор.

695 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VELLEMAN MK112
Брзо инфо
(0)

Кит комплет направи сам,

логичка игра.

706 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Raspberry PI 4mk
mikrobitMK
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.