Кади за лемење

Производи на страна:
Страна 1 од 1
ERSA BATH T07
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 0T07
Статична Када за Лемење, T07, 1.2KW, 6.4g,, 600°C, Ersa
87.411 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ERSA BATH T02
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 0T02
Статична Када за Лемење, T02, 240W, 125g,, 600°C, Ersa
41.252 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ERSA BATH T06
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 0T06
Статична Када за Лемење, T06, 1KW, 4.8Kg,, 560°C, Ersa
85.450 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ERSA BATH T03
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 0T03
Статична Када за Лемење, T03, 360W, 1Kg,, 430°C, Ersa
50.090 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ERSA BATH T04
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 0T04
Статична Када за Лемење, T04, 400W, 1.9Kg,, 410°C, Ersa
70.711 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ERSA BATH T05
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 0T05
Статична Када за Лемење, T05, 500W, 2.85Kg,, 440°C, Ersa
58.928 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ERSA BATH T11
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 0T11
Статична Када за Лемење, T11, 1.6KW, 7.5Kg,, 450°C, Ersa
132.585 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ERSA BATH T50S
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 0T55
Мини Када за Лемење, T50S, 65W, 40g, 300°C, Ersa
11.811 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ERSA BATH T10S
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 0T56
Мини Када за Лемење, T10S, 130W, 185g, 340°C, Ersa
15.082 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.