Мотор Контролер

Производи на страна:
Страна 1 од 3
MIKROE-3019
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-3019
Brushless 4 Click Плочка, Додаток за Развојна Плочка, Дизајнирање на Контролен Панел
1.015 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MIKROE-2441
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-2441
Brushless Click Плочка, Додаток за Развојна Плочка, Управување на Еднонасочен Мотор
2.084 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MIKROE-2047
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-2047
DC MOTOR 3 Click Плочка, Додаток за Развојна Плочка, Драјвер за DC Мотор
1.015 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MIKROE-3031
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-3031

H-Bridge Click Плочка, Додаток за Развојна Плочка,

Двоканален Драјвер за Степ Мотор

1.171 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MIKROE-3736
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-3736

Stepper 13 Click Плочка, Додаток за Развојна Плочка,

Драјвер за Биполарен Степ Мотор

1.232 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MIKROE-2624
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-2624

Stepper 5 Click Плочка, Додаток за Развојна Плочка,

Драјвер за Биполарен Степ Мотор

1.171 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MIKROE-2912
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-2912

Stepper 5 Click Плочка, Додаток за Развојна Плочка,

Драјвер за Биполарен Степ Мотор

1.171 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MIKROE-3545
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-3545

STSPIN220 Click Плочка, Додаток за Развојна Плочка,

Драјвер за Биполарен Степ Мотор

1.171 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MIKROE-3544
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-3544

STSPIN820 Click Плочка, Додаток за Развојна Плочка,

Драјвер за Биполарен Степ Мотор

1.171 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DB-MOD ULN2003
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ULN2003 MOTOR DRIVER

Додаток за Развојна Плочка, ULN2003 Степ-Мотор Драјвер Модул

235 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DB-MOD0044
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CNC SHIELD V3

Додаток за Развојна Плочка Arduino, CNC Шилд V3 Машина за Гравирање за 3D Печатач

495 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ARD-ADD MOT.SH.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: A000079

Додаток за Развојна Плочка Arduino, Мотор Шилд, L298 Двоен Full Bridge Драјвер

1.920 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ME-ADD STEPPER 2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-1926

Додаток за Развојна Плочка, Stepper 2 Click Плочка, Биполарен Степ Мотор

1.015 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ARD-ADD MOT.SH2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MOTOR DRIVER SHIELD

Додаток за Развојна Плочка Arduino, Мотор Шилд, L293D Bridge Драјвер.

390 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ARD-ADD I2C MOTO
Брзо инфо
(0)

Додаток за Развојна Плочка Arduino, I2C Мини Мотор Драјвер

315 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.