Реле

Производи на страна:
Страна 1 од 2
ARD-ADD REL.SH5
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RELAY SHIELD-12V

Додаток за Развојна Плочка Arduino, Реле Шилд

590 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ARD-ADD REL.SH6
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RELAY SHIELD

Додаток за Развојна Плочка Arduino, Реле Шилд

509 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DB-MOD0039
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1CH SSR MODULE

Додаток за Развојна Плочка, SSR 1-канален 5V Солид Стејт Реле Модул

370 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DB-MOD KY021
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KY-021 MINI REED SENSOR

Додаток за Развојна Плочка, Магнетен Reed Модул

185 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DB-MOD0066
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2CH SSR MODULE

Додаток за Развојна Плочка, SSR 2-канален 5V Солид Стејт Реле Модул

585 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ME-ADD RELAY4
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-603

Додаток за Развојна Плочка, Relay4 Плочка, 4 Релеи, IDC10 Конектор, ULN2803 Драјвер

1.438 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ME-ADD RELAY CL
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-1370

Додаток за Развојна Плочка, Relay Click Плочка, Двојно Реле

962 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ARD-ADD REALY4
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2 CH RELAY MODULE

Додаток за Развојна Плочка Arduino, Реле Модул

349 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ARD-ADD REL.SH8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 6 CH RELAY MODULE

Додаток за Развојна Плочка Arduino, Реле Шилд

790 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DB-MOD0001
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 6CH SSR MODULE

Додаток за Развојна Плочка, SSR G3MB-202P 6-канален 5V Солид Стејт Реле Модул

1.350 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DB-MOD0022
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1CH RELAY MODULE PTR

Додаток за Развојна Плочка, Реле Модул со Фотоотпорник, 1 Канал

370 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DB-MOD0065
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 4CH SSR MODULE

Додаток за Развојна Плочка, SSR 4-канален 5V Солид Стејт Реле Модул

985 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ARD-TSX00003
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TSX00003

Додаток за Развојна Плочка, Arduino MKR Relay Proto Shield, 2 Релеи

1.650 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ARD-ADD RELAY2
Брзо инфо
(0)

Додаток за Развојна Плочка Arduino, SPDT Реле

888 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ARD-ADD REALY3
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1 CH RELAY MODULE

Додаток за Развојна Плочка Arduino, Реле Модул

299 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.