Лабораториски ваги

Производи на страна:
Страна 1 од 1
KERN PWS8000-1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PWS 8000-1

Аналитичка вага, 8.2kg, 190mm, d=0.1gr, IP65.

96.363 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KERN PLS1200-3A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PLS 1200-3A

Аналитичка вага, 1.2kg, d=0.001gr, 110mm.

114.797 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KERN PLS720-3A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PLS 720-3A

Аналитичка вага, 0,72kg, d=0.001gr, 110mm.

112.284 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KERN PLJ720-3A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PLJ 720-3A

Аналитичка вага, 0.72kg, d=0.001gr, 110mm.

124.853 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KERN PWS800-2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PWS 800-2

Аналитичка вага, 0,82kg, 140mm, d=0.1gr, IP65.

93.849 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KERN ALS160-4A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ALS 160-4A

Аналитичка вага, 0.16kg, 80mm, d=0.1mg.

126.529 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KERN ALJ500-4A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ALJ 500-4A

Аналитичка вага, 0.51kg, 80mm, d=0.1mg.

206.971 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KERN PWS3000-1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PWS 3000-1

Аналитичка вага, 3.2kg, 140mm, d=0.1gr, IP65.

85.470 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KERN ALS250-4A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ALS 250-4A

Аналитичка вага, 0.25kg, 80mm, d=0.1mg.

130.718 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KERN ADJ200-4
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ADJ 200-4

Аналитичка вага, 0.22kg, 90mm, d=0.1mg.
 

89.659 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KERN ADB600-C3
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ADB 600-C3

Аналитичка вага, 0.12kg, 90mm, d=0.1mg.

67.873 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KERN ADB200-4
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ADB 200-4

Аналитичка вага, 0,22kg, 90mm, d=0,1mg.

76.252 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.