Ваги основни

Производи на страна:
Страна 1 од 1
KERN PFB3000-2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PFB 3000-2

Основна вага, 3kg, d=0.01gr, 120 x 120mm.

 

33.099 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KERN EMB3000-1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: EMB 3000-1

Основна вага, 3kg, d=0.1gr, 150mm.

12.569 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KERN EMB200-3
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: EMB 200-3

Основна вага, 0.2kg, d=0.001gr, 82mm.

21.786 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KERN CM320-1N
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CM 320-1N

Вага, 0.32kg, 70x80mm, d=0.1gr, џебна, вграден калкулатор.

5.279 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KERN EMB1000-2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: EMB 1000-2

Основна вага, 1kg, d=0.01gr, 150mm.

19.692 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KERN EFS3000-1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: EFS 3000-1

Основна вага, 3kg, 0.1gr, 134 x 127 mm.

8.715 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KERN CM60-2N
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CM 60-2N

Вага, 0.06kg, 70x80mm, d=0.01gr, џебна, вграден калкулатор.

7.793 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KERN TGC150-2S05
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TGC 150-2S05

Вага, 0.15kg, 81x81mm, d=0.01gr, џебна, вграден калкулатор.

8.966 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KERN EMS12K0.1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: EMS 12K0.1

Основна вага, 1kg, d=0.1gr, 175 x 190 mm.

20.948 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KERN TGD50-3CS05
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TGD 50-3CS05

Вага, 0.05kg, 65x65mm, d=0.01gr, џебна, вграден калкулатор.

24.719 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KERN EMB6000-1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: EMB 6000-1

Основна вага, 6kg, d=0.1gr, 150mm.

15.921 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KERN TGC500-1S05
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TGC 500-1S05

Вага, 0.5kg, 81x81mm, d=0.1gr, џебна, вграден калкулатор.

8.966 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.