Лупи, Ламби

Производи на страна:
Страна 1 од 6
BN-1173080
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1173080
Рефлектор, LED, Батерија на Полнење, 1000 lm, 10 W
2.541 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BN-LAMP06
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1173100100

Рефлектор, LED, Батерија на Полнење, 1500 lm, 15 W

3.650 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BN-LAMP07
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BN-1173070010

Рефлектор, LED, Батерија на Полнење, 950 lm, 10 W, со штипка

2.990 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WEL.51383599
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051383599N
Микроскоп, USB, Дигитален, 20x - 90x, Weller
81.541 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DINO AM2111
Брзо инфо
(0)
Микроскоп, Дигитален, 10x - 70x, USB2.0, 640 x 480, Dino-Lite
10.470 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NB-MIKR-500
Брзо инфо
(0)

Дигитален микроскоп; x10÷x500; USB Micro.

19.280 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
OP-006 025
Брзо инфо
(0)
USB Грабер за Видео Микроскоп
13.900 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MAG-ADD HOLDER
Брзо инфо
(0)
Држач за Лупа за на Ѕид
167 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DINO MS-W1
Брзо инфо
(0)
Држач за Микроскоп, Цилиндрични Површини, 82 x 127 x 44mm, Dino-Lite
10.782 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE L210
Брзо инфо
(0)
Светло за Сонди, Fluke
4.289 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FLUKE L215
Брзо инфо
(0)
Комплет Мерни Сонди, Додатоци за Продолжување, Светилка
9.960 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MAG-ADD LENS101
Брзо инфо
(0)

Резервна Леќа, 5 Диоптер, 2,25х Зголемување, 

695 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUPA 3
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 501202
Рачна Лупа, 75mm, 2.5 x, 5 x
757 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LUPA 1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 501201
Рачна Лупа, 50mm, 3 x, 6 x
797 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
VIT-80410020
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VIT-80410020
Рачна Лупа, 125mm, 2 x, 6x, LED
2.777 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
ESD_Shrafcigeri_PlaviAkcija_mk.jpg
mikrobitMK
SetAlat_alat_mk
crimp plier_ paket alat_mk
kabli na metro_alat_mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.