Врв за Лемење

ZD-409/T03
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Код од Произв.: ZD-409 Spare Tip 409-03

Врв за Лемење за ZD-409 Пинцета за Одлемување, 3 mm

185 ден
(вклучено ДДВ): 28,22 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Врв за лемење за употреба со ZD-409 пинцета за лемење и одлемување.

 

Карактеристики:

  • Допирна површина: 3mm
  • Максимална моќност: 48W

 

** Хоби Програм!

Допирни точки 3 mm
Материјал
метал
Максимална Моќност 48 W
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.