Куфер за Алат

KP-002105LE
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Knipex
Код од Произв.: 00 21 05 LE
Куфер за Алат, Пластичен, 465 x 410 x 200 mm, Црн
10.592 ден
(вклучено ДДВ): 1.615,73 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

002105LE Куфер за алат - празен.

 

Карактеристики:

 • Материјал: цврста ABS пластика
 • Периферна алуминиумска рамка со D-форма на прстени за ремка за на рамо (вклучена во комплетот)
 • 3-цифрена безбедносна брава и два клуча за фиксирање на капакот
 • Силна ергономска рачка
 • Метални шарки
 • Држач за капакот со механизам со зглобни шарки
 • Преграда за документи на капакот
 • Отстранлива плоча за алат на капакот со девет оддели на притискање  и ластик на страната на капакот; со десет тенки и една голема преграда на притискање од долната страна
 • Основата како послужавник, со висина 55mm, може да се подели со вметнувачи, покривната плоча со 12 големи прегради на притискање и рамната преграда, можат да се фиксираат
 • Капацитет на товар до 15kg
 • Надворешни димензии: (465x200x410)mm
 • Внатрешни димензии: (440x180x350)mm
Димензии 465x200x350 mm
Тежина 5.680 g
Боја
 црна
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.