Куфер за Алат

RAACO-TB02
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
raaco

Куфер за Алат, Пластичен, 215 x 426 x 170 mm, Син

2.340 ден
(вклучено ДДВ): 356,95 ден
Б.Исп.одЛагер
w

COMPACT 15, Куфер за алат , Полипропилен.

 

Карактеристики:

  • Материјал на куферот: полипропилен
  • Тежина: 1,4 kg
  • Ширина: 215 mm
  • Должина: 426 mm
  • Висина: 170 mm
Димензии 215x426x170 mm
Тежина 1.400 g
Боја
 сина
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.