Бургии, Бормашини

Производи на страна:
Страна 1 од 2
BURGII TOP 2.0/1
Брзо инфо
(0)
Бургија, 2.0 mm
38 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DRILL 1.8
Брзо инфо
(0)
Бургија, 1.8 mm
45 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DRILL 1.2
Брзо инфо
(0)
Бургија, 1.2 mm
45 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DRILL 1.0
Брзо инфо
(0)
Бургија, 1.0 mm
55 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DRILL 0.8
Брзо инфо
(0)
Бургија, 0.8 mm
99 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DUR.DRILL 1.0
Брзо инфо
(0)
Бургија, 1.0 mm
295 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DUR.DRILL 1.5
Брзо инфо
(0)
Бургија, 1.5 mm
90 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DRILL 1.5
Брзо инфо
(0)
Бургија, 1.5 mm
45 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DUR.DRILL 2.0
Брзо инфо
(0)
Бургија, 2.0 mm
90 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DUR.DRILL 0.8
Брзо инфо
(0)
Бургија, 0.8 mm
299 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DREMEL 422
Брзо инфо
(0)
Врв за Полирање, 10 mm
525 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PROXXON PF230
Брзо инфо
(0)

Глава за Глодалка / Дупчалка PF 230, Proxxon.

60.994 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DREMEL 290-1
Брзо инфо
(0)

Гравер, 35 W, 230 V

3.635 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DREMEL 4485
Брзо инфо
(0)
Додаток за Мини Бормашина, Футер и 4 Колети
945 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PROXXON 28295
Брзо инфо
(0)
Додаток за Полирање, 14 mm
133 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
ESD_Shrafcigeri_PlaviAkcija_mk.jpg
mikrobitMK
SetAlat_alat_mk
crimp plier_ paket alat_mk
kabli na metro_alat_mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.