Скалпел

CK-T0952
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
C.K Tools
Прецизен Скалпел, 170 mm
525 ден
(вклучено ДДВ): 80,08 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

Универзален метален скалпел 170mm.

 

Карактеристики:

  • Куќиште од легура на цинк, со не-лизгачки рачки
  • Сечило на извлекување со копче за позиционирање за контрола и безбедност
  • Интегриран кршач на сечилото
  • Отвор за закачување и складирање
  • 12 сегменти по сечиво
  • Димензии: (200x60x20)mm
Должина 170 mm
Тежина 35 g
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.