Антенски додатоци

Производи на страна:
Страна 2 од 10
TAS-SP71
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SP 71
Coax Конектор, Коаксијален, Женски, 180°, Метален
212 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CX PROFSOCK
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CSGP40925ME
Coax Конектор, Коаксијален, Женски, 90°, Метален
99 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CX SOCKET10
Брзо инфо
(0)
Coax Конектор, Коаксијален, Женски, 180°, Метален
60 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CX PLUG
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CX PLUG
Coax Конектор, Коаксијален, Машки, 90°, Пластичен
29 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CX SOCKET2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CSGP40921WT
Coax Конектор, Коаксијален, Женски, 90°, Пластичен
45 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CX SWITCH
Брзо инфо
(0)
Coax Преклопник, Коаксијален, 2 x IN, 1 x OUT, Мануелен
30 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ANT 117-KNL
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ANT 117-KNL
Антена, DVB-T, UHF, FM, 28 dB Засилување, Активна, Надворешна, Камп Приколка
855 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KN-DVBT-OUT113
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ANOR5003BK700
Антена, DVB-T, DVB-T2, UHF, VHF, FM, 46 dB Засилување, Активна, Надворешна
2.350 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KN-DVBT-IN21
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ANIR0502BK
Антена, DVB-T, UHF, VHF, 7 dB Засилување, Пасивна, Собна
444 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-DVBT-12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ANIR1505BK700

Антена, DVB-T, DVB-T2, UHF, 26 dB Засилување, Активна, Собна

911 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-DVBT-03
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T105450
Антена, DVB-T, DVB-T2, UHF, 10 dB Засилување, Пасивна, Надворешна
1.232 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-DVBT-07
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ANIR2512GY700

Антена, DVB-T, DVB-T2, UHF, VHF, FM, 28 dB Засилување, Активна, Собна

1.416 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-DVBT-11
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: F1861007

Антена, DVB-T/T2 - DAB, VHF, UHF, FM, 20 dB Засилување, Активна, Надворешна

3.265 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-DVBT-13
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ANIR2502BK700

Антена, DVB-T, DVB-T2, UHF, VHF, FM, 30 dB Засилување, Активна, Собна

1.540 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-DVBT-15
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ANOR5002BK700

Антена, DVB-T, DVB-T2, UHF, VHF, FM, 40 dB Засилување, Активна, Надворешна

1.690 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.