Антени

Производи на страна:
Страна 2 од 2
NE-DVBT-07
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ANIR2512GY700

Антена, DVB-T, DVB-T2, UHF, VHF, FM, 28 dB Засилување, Активна, Собна

1.416 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-DVBT-11
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: F1861007

Антена, DVB-T/T2 - DAB, VHF, UHF, FM, 20 dB Засилување, Активна, Надворешна

3.265 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-DVBT-13
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ANIR2502BK700

Антена, DVB-T, DVB-T2, UHF, VHF, FM, 30 dB Засилување, Активна, Собна

1.540 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-DVBT-15
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ANOR5002BK700

Антена, DVB-T, DVB-T2, UHF, VHF, FM, 40 dB Засилување, Активна, Надворешна

1.725 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DVB-T INSERT10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SPIN200ME
DVB-T Напојување, Инсертер, 5 V
525 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SAT-WMS55
Брзо инфо
(0)
Држач за Антена, 55 cm, Алуминиум
325 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
SAT-WH45A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SDWM220ME
Држач за Антена, 45 cm, Алуминиум
1.050 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ANT FM-11
Брзо инфо
(0)
Антена, FM, Dipol, Пасивна, Собна
245 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ANT 118-KN
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ANIR1503BK
Антена, AM / FM, 30 dB, Активна, Собна
844 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
paket_popust_mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.