Пристигна месечната количина на RASPBERRY Pi 4 во кит. Побрзајте! Нарачка, само по 1кит!

Појачала, Скретници, Тестери

Производи на страна:
Страна 1 од 1
NE-DVBT2265BK
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DVBT2265BK

DVB-T2 Приемник, DVB-T2 Receiver, DVB-T/T2, MPEG-2/4,

HEVC 10 bits H.265 Standard, AVC

2.210 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SAT FINDER D
Брзо инфо
(0)
Сателитски Локатор, Дигитален, Звучна Индикација, Компас
1.350 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KN-AMP40
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SAMP40140WT
Засилувач, Антена, 4 Out, 20 dB Засилување, 0 - 18 dB Регулација
1.050 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
3-OPH/1
Брзо инфо
(0)
Засилувач, Антена, 2 x IN, 1 x OUT, Надворешна
185 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ANT ATTN-10
Брзо инфо
(0)
Ослабувач, Антена, 0 - 20 dB, Регулација
55 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-AMP02
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SAMP41140WT

Засилувач, Антена, 4 Излези, Засилување од 23 dB, 86-1006 MHz, Контрола на Засилување

2.710 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FC-AMP-SAT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SAMP0500ME
Засилувач, Сателитски, In-Line, 20 dB Засилување
375 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SAT PROTECT1
Брзо инфо
(0)
Пренапоснска Заштита, Сателитски Reciever, 68 V
244 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.