Сплитери, LNB

Производи на страна:
Страна 1 од 2
FC-COMB-SAT-KN
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FC-COMB-SAT-KN
Комбајнер, SAT, UHF, VHF
295 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FC-4MTAP
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FC-4MTAP-KN
TAP, 4-Насочен
77 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FC-2TAP/10
Брзо инфо
(0)
TAP, Двоен, 5 - 1000 MHz, 10 dB
48 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FC-6MTAP
Брзо инфо
(0)
TAP, 6-Насочен
78 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FC-1TAP/16-KN
Брзо инфо
(0)
TAP, Единечен, 5 - 1000 MHZ, 16 dB
42 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FC-1TAP/12-KN
Брзо инфо
(0)
TAP, Единечен, 5 - 1000 MHZ, 12 dB
42 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FC-1TAP/20
Брзо инфо
(0)
TAP, Единечен, 5 - 1000 MHZ, 20 dB
42 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FC-2TAP/8-KN
Брзо инфо
(0)
TAP, Двоен, 5 - 1000 MHz, 8 dB
48 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FC-2TAP/20-SAT
Брзо инфо
(0)
TAP, Сателитски, Двоен, 5 - 2400 MHz, 20 dB
51 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FC-2TAP/25-SAT
Брзо инфо
(0)
TAP, Сателитски, Двоен, 5 - 2400 MHz, 25 dB
170 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FC-2TAP/10-SAT
Брзо инфо
(0)
TAP, Сателитски, Двоен, 5 - 2400 MHz, 10 dB
51 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FC-2TAP/12-SAT
Брзо инфо
(0)
TAP, Сателитски, Двоен, 5 - 2400 MHz, 12 dB
51 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FC-2TAP/30-SAT
Брзо инфо
(0)
TAP, Сателитски, Двоен, 5 - 2400 MHz, 30 dB
51 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FC-2TAP/15-SAT
Брзо инфо
(0)
TAP, Сателитски, Двоен, 5 - 2400 MHz, 15 dB
170 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FC-1TAP/8-S-KN
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SSPL258ME
TAP, Сателитски, Единечен, 5 - 2400 MHz, 8 dB
45 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.