Skip Navigation Links.

DVI Кабел

CABLE-193/5B
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Видео Кабел, DVI-D, Dual Link, Црн, Машко / Машко, 5 m
777 ден
(вклучено ДДВ): 118,53 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

DVI-D Dual link (24+1p) кабел кој се користи најчесто за поврзување на компјутер со LCD монитор. Кабелот пренесува исклучиво дигитален сигнал.

 

​​Карактеристики :

  • Конектор А: DVI-D машко (24+1p)
  • Конектор Б: DVI-D машко (24+1p)
  • “Blister” - пакување
  •  Должина: 5m
Конектори А
DVI-D
машко
Конектори Б
DVI-D
машко
Должина 5 m
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.