Skip Navigation Links.

Mini USB Кабел

CABLE-161/3
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Код од Произв.: CCGT60300BK30
Mini USB Кабел, Црн, v2.0, A-тип Машко / B-тип Mini Машко, 3 m
245 ден
(вклучено ДДВ): 37,37 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Kабел USB v2.0 погоден за поврзување на компјутер со дигитален фотоапарат, мобилен телефон или друг уред со mini USB конекција.

 

Карактеристики:

  • Конектор А: USB A-type машки
  • Конектор Б: USB B-type mini 5p машки
  • Верзија: v2.0
  • Должина: 3m
Конектори А
USB A-type
машко
Конектори Б
USB mini B-type
машко
Верзија на USB
v2.0
Должина 3 m
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.