RJ45 Приклучок

ISDN-68246
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GOOBAY
RJ45 Приклучок на Ѕид, RJ45 x 2, Cat6
410 ден
(вклучено ДДВ): 62,54 ден
Б.Исп.одЛагер
w

2xRJ45 Cat6 женски приклучок за монтирање во дозна на ѕид, со обвивка.

 

Карактеристики:

  • Тип на конектор: 2xRJ45
  • Пинови: 8/8
  • Материјал: пластика
Тип на конектор
2xRJ45
Женски
Категорија
CAT6
Пинови 8 / 8
Материјал
пластика
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.