Стерео Адаптер

AC-010
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Код од Произв.: CAGP22940BK
Аудио Адаптер, 3.5 mm Машко - 2xRCA Женско
40 ден
(вклучено ДДВ): 6,1 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Стерео адаптер 3.5mm/2x RCA.
Адаптер 3,5mm стерео машки во 2xRCA женски.

 

Карактеристики:

  • Конектор A: 3,5mm машки стерео
  • Конектор B: 2xRCA женски
  • Димензии: (30x12x30)mm
  • Тежина: 9g
Конектори А
3.5mm
машки
стерео
Конектори Б
2x RCA
женски
Материјал
метал / пластика
Димензии 30x12x30 mm
Тежина 9 g
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.