Конектор за Звучник

SPK-4CS
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Код од Произв.: CAVC16902BK
Конектор за Звучници, Женски, 4p
95 ден
(вклучено ДДВ): 14,49 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Конектор за звучник - женски спикон 4р.

 

​​Карактеристики:

  • Конекција 1: женски спикон 4р
  • Монтажа на панел: со шрафење
  • Боја: црна
  • Материјал на куќиштето: пластика
Конектори А
Speakon
женски
Боја
 црна
Материјал
пластика
Димензии 30x35x25 mm
Тежина 12 g
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.