Конектор за Звучник

HQS-SBC001
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Nedis
Код од Произв.: CAGC26900ME
Банана Џек, Машки, 7 mm, 4p
155 ден
(вклучено ДДВ): 23,64 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Банана конектори за звучник.

24К позлатени и оклопени банана конектори за звучнички кабли.

 

​​Карактеристики:

  • Конекција 1: терминал банана за звучнички кабел
  • Монтажа на кабел: со шрафењe
  • Дијаметар на кабел: 7mm
  • Боја: црвена/бела
  • Материјал на куќиштето: метал
Боја
 црвена
 бела
Материјал
метал
Димензии 82x23x102 mm
Тежина 39 g
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.