Конектор за Звучник

VS-LK-2NG
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
VISATON
Код од Произв.: 5189
Терминал за Звучник со Притискање, LK 2 NG, 2 Pole, Црн / Црвен, Visaton
290 ден
(вклучено ДДВ): 44,24 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Штипки за кабел за звучник 2р.

Терминали за звучник со цврста терминална табла и заштитна пена за подобра компресија.

 

​​Карактеристики:

  • Конекција 1: терминал штипки за звучник 2р
  • Со дијаметар на кабел до 10mm2
  • Монтажа на панел: со шрафење (во комплетот вклучени и шрафови)
  • Боја: црна/црвена
  • Материјал на куќиштето: пластика
Боја
 црвена
 црна
Материјал
пластика
Димензии 54x24x17 mm
Тежина 16 g
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.