Конектор за Звучник

VS-BT-95/75
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
VISATON
Код од Произв.: 5182
Терминал за Звучник со Шрафење, BT 95 75, 4 Pole, Црн / Црвен, Visaton
937 ден
(вклучено ДДВ): 142,93 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

Терминали за кабел за звучник 4р.

Терминал со позлатени конектори и мостови. За bi-wiring или bi-amping. Со четири пластични рабови за монтажа на плоча.

 

​​Карактеристики:

  • Конекција 1: терминали за звучник 4р
  • Монтажа на панел: со шрафење 
  • Боја: црна/црвена
  • Материјал на куќиштето: пластика
Боја
 црвена
 црна
Материјал
пластика
Димензии 93x120x34,3 mm
Тежина 25 g
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.