Конектор за Звучник

SPK-4F
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GOOBAY

Конектор за Звучници, Женски, 4p

185 ден
(вклучено ДДВ): 28,22 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Конектор за звучник - женски спикон 4р.

 

​​Карактеристики:

  • Конекција 1: женски спикон 4р
  • Монтажа на кабел: со шрафење
  • Боја: црна
  • Материјал на куќиштето: пластика
Конектори А
Speakon
женски
Боја
 сина
 црна
Материјал
пластика
Димензии 91,3x28,1 mm
Тежина 32 g
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.