XLR Конектор

XLR-3MJPM
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Код од Произв.: XLR-3MJPM
XLR Конектор, XLR 3-пина Машко - 6.35 mm Машко
199 ден
(вклучено ДДВ): 30,36 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Aдаптер XLR/6,35mm.
Адаптер XLR 3p машки во 6,35mm моно машки.

 

Карактеристики:

  • Конектор A: XLR 3p машки
  • Конектор B: 6,35mm моно машки 
  • Димензии: (20x20x95)mm
  • Тежина: 35g
Конектори А
XLR
Машки
Конектори Б
6,35mm
Машки
Моно
Материјал
метал
Димензии 20x20x95 mm
Тежина 35 g
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.