XLR Конектор

XLR-3MRCAF
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Код од Произв.: CAGP15930ME
XLR Конектор, XLR 3-пина Машко - RCA Женско
190 ден
(вклучено ДДВ): 28,98 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Aдаптер XLR/RCA.
Адаптер XLR 3p машки во RCA женски.

 

Карактеристики:

  • Конектор A: XLR 3p машки
  • Конектор B: RCA женски 
  • Димензии: (20x20x64)mm
  • Тежина: 31g
Конектори А
XLR
Машки
Конектори Б
RCA
Женски
Материјал
метал
Димензии 20x20x64 mm
Тежина 31 g
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.