D-SUB Конектор

DSC-109
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Код од Произв.: DS1033-09FBNSISS-JY
D-SUB Конектор, Женски, 9 Пински
28 ден
(вклучено ДДВ): 4,27 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Женски D-SUB конектор со изводи за лемење.

 

Карактеристики:

  • Монтажа на шасија или на кабел
  • Број на контакти: 9 пина 
  • Изводи на контактите: за лемење
Број на контакти 9
Димензии 8х4х13 mm
Тежина 3,6 g
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.