BNC Конектор

BNC-006
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Код од Произв.: CVVC01915ME
BNC Конектор, Женски, Шасија
55 ден
(вклучено ДДВ): 8,39 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Женски конектор за монажа на панел.

 

Карактеристики

  • Должина: 27,4mm
  • Дијаметар: 8,3mm
  • Материјал: месинг, никел
Конектори А
BNC
Женски
Должина 27,4 mm
Дијаметар 8,3 mm
Материјал
метал
Тежина 5 g
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.