BNC Конектор

BNC-203
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Код од Произв.: CVVC01903ME
BNC Конектор, Машко, RG58, Clamp
69 ден
(вклучено ДДВ): 10,53 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Машки конектор за RG58 флексибилни кабли.

Тип на монтажа clamp.

 

Карактеристики:

  • Должина: 37mm
  • Дијаметар: 14mm
  • Материјал: месинг, никел
  • Tежина: 12g
Конектори А
BNC
Машки
Должина 37 mm
Дијаметар 14 mm
Материјал
метал
Тежина 12 g
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.