Заштитник за Кабел

BNC-BOOTRG62BK
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Код од Произв.: BNC-BOOTRG62BK
Заштитник за Кабел, BNC, RG59, RG62
3 ден
(вклучено ДДВ): 0,46 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Естетски заштитник за кабел и конектор за RG59/62.

 

Карактеристики:

  • Тип на кабел RG59/62
  • Материјал: гума
  • Должина: 40mm
  • Дијаметар: 12mm
Должина 40 mm
Дијаметар 12 mm
Материјал
гума
Боја
 црна
Тежина 2,4 g
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.