SMA Конектор

SMA-11975
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
SMA Конектор, Машко / Женско
39 ден
(вклучено ДДВ): 5,95 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Позлатен конектор адаптер SMA машки во SMA женски.

 

Карактеристики:

  • Конектор А: SMA машки
  • Конектор В: SMA женски
  • Должина: 20mm
  • Дијаметар: 6,3mm
  • Материјал: месинг, никел
Должина 20 mm
Дијаметар 6,3 mm
Материјал
метал
Тежина 11 g
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.