Помош

Print this pageseparatorSmaller textspacertextp

Избор на регион, јазик и валута

Веб страната на Логинг Електроникс ви нуди неколку можности за нагодување на прегледот на артиклите според вашата локација и желбите.
Имате можност за преглед на содржината на веб страната на три јазици: Македонски, Англиски и Албански.Кликнете на EN ако сакате да ја прегледувате страната на англиски јазик, на МК за преглед на македонски јазик и на SQ за преглед на албански јазик.


Цените на веб страната можете да ги прегледувате во денари или во евра.

Кликнете на стрелката до валутата за да ја промените.

Веб страната нуди можност за избор на три различни региони: Македонија, Косово и Глобален.

Кога прв пат ќе ја посетите веб страната системот автоматски прави избор на регион, јазик и валута според вашата локација.

Ако се наоѓате во Македонија автоматски ќе бидете насочени на регионот Македонија. Ако вашата локација е на некое друго место, апликацијата ве пренасочува на регионот Глобален.
Кога е автоматски избран регионот Македонија јазикот на веб страната е македонски, цените се со пресметан ддв, а валутата е денари.
При автоматски избор на регион Глобален, веб страната е на англиски јазик, цените се без пресметан ддв, а валутата е во евра. 
При избор на регионот Косово цените се во евра со пресметан ддв.

Корисниците секогаш имаат можност за рачна измена на регионот, јазикот и валутата во онаа комбинација која најмногу им одговара.

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.