бесплатна испорака нов фонт
Skip Navigation Links.

Адаптери за лаптоп

Производи на страна:
Страна 1 од 2
NP-NBT-S001
Брзо инфо
(0)

Адаптер за Напојување, I12-24VDC, 3-4.8A, 60W

2.355 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-NBT-S016
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF6508FBK

Адаптер за Напојување, Dell Octagona, 65 W, 19.5 VDC, 3,34 A

1.610 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S008/65W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF6515FBK
Адаптер за Напојување, HP, 65 W, 4.8 x 1.7mm, 18.5 VDC, 3.5 A
1.666 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S008/90W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF9015FBK
Адаптер за Напојување, HP, 90 W, 4.8 x 1.7mm, 18.5 VDC, 4.9 A
2.156 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S009/65W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF6505FBK
Адаптер за Напојување, HP, 65 W, 7.4 x 5.0mm, 18.5 VDC, 3.5 A
1.666 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S009/90W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF9005FBK
Адаптер за Напојување, HP, 90 W, 7.4 x 5.0mm, 18.5 VDC, 4.9 A
2.156 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S015
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF6507FBK

Адаптер за Напојување, IBM, 65 W, 7.9 x 5.5 mm, 20 VDC, 3,25 A

1.610 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S019
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF9007FBK

Адаптер за Напојување, IBM, 65 W, 7.4 x 5 mm, 20 VDC, 3.25 A

2.033 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S001
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF6512FBK
Адаптер за Напојување, Samsung, 60 W, 5.5 x 3.0mm, 16 VDC, 3.75 A
1.416 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-P.SUP.11/B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WCPD30W120BK

USB Адаптер за Напојување, 13.2 A, 5 Излези, 4x USB, 1x USB-C, Црн

2.695 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-P.SUP.12/W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WCPD60W100WT

USB Адаптер за Напојување, PD 3.0, 3 A, 1 Излез, 1x USB-C, Бел

1.848 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-P.SUP.12/B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WCPD60W100BK

USB Адаптер за Напојување, PD 3.0, 3 A, 1 Излез, 1x USB-C, Црн

1.848 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-P.SUP.13/B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WCPD30W110BK

USB Адаптер за Напојување, PD 3.0, 6 A, 2 Излези, 1x USB, 1x USB-C, Црн

2.033 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-P.SUP.13/W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WCPD30W110WT

USB Адаптер за Напојување, PD 3.0, 6 A, 2 Излези, 1x USB, 1x USB-C, Бел

2.033 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-P.SUP.14/B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WCPD45W100BK

USB Адаптер за Напојување, PD 3.0, 5.4 A, 2 Излези, 1x USB, 1x USB-C, Црн

2.033 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.