бесплатна испорака нов фонт
Skip Navigation Links.

Ардуино и Додатоци

Производи на страна:
Страна 1 од 7
ARD-STARTER KIT2
Брзо инфо
(0)
Развоен Микрокомпјутер Arduino / Genuino, Кит
4.444 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ARD-DUE
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: A000062
Развоен Микрокомпјутер Arduino Due, AT91SAM3X8E
3.950 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ARD-DUE/LC
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ARDUINO DUE
Развоен Микрокомпјутер Arduino Due, AT91SAM3X8E
3.573 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ARD-ESPLORA
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ARDUINO ESPLORA
Развоен Микрокомпјутер Arduino Esplora, Sensors, Joystick, ATmega32
2.464 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ARD-ADD GSM SH2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SIM808 EVALUATION MODULE
Развоен Микрокомпјутер Arduino GSM/GPRS Module, SIM808
2.650 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ARDUINO MKR IoT
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: GKX00006
Развоен Микрокомпјутер Arduino MKR1000 IoT Bundle, Кит Компоненти, 5 вежби
7.085 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ARDUINO MKR IoTP
Брзо инфо
(0)

Развоен Микрокомпјутер Arduino MKR1010 IoT Prime Bundle, Кит Компоненти, 5 вежби, AKX00018

7.393 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ARD-ASX00003
Брзо инфо
(0)

Додаток за Развојна Плочка, Arduino MKR Мотор Плочка, ASX00003

4.750 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ARDUINO AUDIO
Брзо инфо
(0)
Развоен Микрокомпјутер Arduino Music Shield v2, MP3, WMA, WAV, AAC, MIDI, Ogg Vorbis
2.490 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ARD-NANO
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: A000005

Развојна плочка базирана на ATmega328 микроконтролер.

1.950 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ARD-NANO V3/LC
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ard_NanoV3

Развојна плочка базирана на ATmega328 микроконтролер.

1.250 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ARD-NANO KIT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ARDUINO MEGA SET
Развоен Микрокомпјутер Arduino Nano v3, Кит Образовен
3.019 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ARD-UNO RFID KIT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ARDUINO RFID SET
Развоен Микрокомпјутер Arduino Uno R3 RFID, Кит
3.019 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ARD-STARTER KIT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: K000007
Развоен Микрокомпјутер Arduino Uno, Кит, Книга со Проекти
7.750 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ARD-AKX00028
Брзо инфо
(0)

Развоен Комплет, Arduino Tiny Machine Learning

4.444 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.