бесплатна испорака нов фонт
Skip Navigation Links.

Arduino i dadatoci

Производи на страна:
Страна 1 од 2
RASP.PIZ/HAT
Брзо инфо
(0)

Дополнителна плочка,

Grove Base Hat.

925 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DB-MOD0002
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 10MM RGB LED MODULE

Додаток за Развојна Плочка, 10mm LED RGB Модул

185 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DB-SEN MQ2/2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SEN0127

Додаток за Развојна Плочка, Сензор за Гас, MQ-2

985 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DB-MOD0004
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TM1637 LED DISPLAY

Додаток за Развојна Плочка, 4-Цифрен ЛЕД 7 Сегментен Дисплеј

185 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DB-SEN MQ6
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MQ-6 GAS SENSOR MODULE

Додаток за Развојна Плочка, Сензор за Гас, MQ-6

280 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DB-SEN AMT1001
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AMT1001 TEMP MODULE

Додаток за Развојна Плочка, Сензор за Температура и Влажност, AMT1001

444 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DB-SEN MQ9
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MQ-9 GAS SENSOR MODULE

Додаток за Развојна Плочка, Сензор за Гас, MQ-9

444 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DB-MOD0008
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: POTENTIOMETER MODULE

Додаток за Развојна Плочка Arduino, Вртлив Потенциометар 10kOhm

375 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DB-MOD0012
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DFR0065

Додаток за Развојна Плочка, FTDI Основна Breakout Плочка USB на UART 3.3/5V Arduino

1.479 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DB-SEN URM37
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SEN0001

Додаток за Развојна Плочка, Ултрасоничен Сензор, URM37

1.665 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DB-MOD0017
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DFR0259

Додаток за Развојна Плочка Arduino, RS485 Шилд

1.232 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DB-MOD0020
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: REED SENSOR MODULE

Додаток за Развојна Плочка Arduino, Reed Сензор Модул

185 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DB-MOD0024
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: N20 GEAR MOTOR

Додаток за Развојна Плочка, N20 Мини Мотор со Запчаници 6V-DC

444 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DB-MOD0025
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 8-PUSH BUTTON MODULE

Додаток за Развојна Плочка, Модул со 8 Копчиња, 2 x 4

295 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DB-MOD0037
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RED GREEN LED MODULE

Додаток за Развојна Плочка, Двобоен Црвено/Зелен LED 5mm Модул

145 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.