бесплатна испорака нов фонт
Skip Navigation Links.

Black Friday Акција- Raspberry Pi

Производи на страна:
Страна 1 од 1
RASPBERRY-PI4/4G
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: Raspberry-PI-4-4GB
Развоен Микрокомпјутер Raspberry Pi 4 Model B, 4GB, RPI4-MODBP-4GB
5.295 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RASPBERRY-PI4/8G
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: Raspberry-PI-4-8GB
Развоен Микрокомпјутер Raspberry Pi 4 Model B, 8GB, RPI4-MODBP-8GB
7.220 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RASPBERRY PI400
Брзо инфо
(0)
Развоен Микрокомпјутер Raspberry Pi 400, RPI400-US, Тастатура US
7.695 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.