Поради годишни одмори, работно време на продавниците во август е од 09:00-17:00

бесплатна испорака нов фонт
Skip Navigation Links.

Пиштоли за пластика и патрони

Производи на страна:
Страна 1 од 2
FIXP.GLG04
Брзо инфо
(0)
Пиштол за Пластика, 40 W
495 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FIXP.GLG02
Брзо инфо
(0)
Пиштол за Пластика, 200 W
1.150 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DREMEL 910
Брзо инфо
(0)

Пиштол за Пластика, Dremel 910, 165 C°

1.972 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
GLUEMATIC 3002
Брзо инфо
(0)

Пиштол за Пластика, 200 W, 206 °C

2.218 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DREMEL 940
Брзо инфо
(0)

Пиштол за Пластика, Dremel 940, 195 C°

4.313 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
GLUEMATIC 5000
Брзо инфо
(0)

Пиштол за Пластика, 500 W, 220 °C

7.085 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
GLUEPRO 300
Брзо инфо
(0)

Пиштол за Пластика, 300 W, 190 °C

12.322 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
GLUEPRO 400 LCD
Брзо инфо
(0)

Пиштол за Пластика, 400 W, 230 °C

19.715 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DRT-D01671
Брзо инфо
(0)

Пиштол за Пластика, 15 W, 11mm

740 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SR-071
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SR-071

Пиштол за Пластика, на Батерии, 10W, 170 C°

841 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SR-072/60W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SR-072 / 60W

Пиштол за Пластика, 60W

1.128 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SR-072/120W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SR-072 / 120W

Пиштол за Пластика, 120W

1.128 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CK-6216
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CK-6216
Пиштол за Пластика, 80 W
2.550 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CK-6218-25
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CK-6218-25

Топлива Пластика, Резерва, 11 mm, 120 °C, Пиштол за Пластика

43 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WZ-77025
Брзо инфо
(0)
Топлива Пластика, Резерва, x 6, 11 mm, Пиштол за Пластика
95 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.