бесплатна испорака нов фонт
Skip Navigation Links.

Станици на топол воздух

Производи на страна:
Страна 1 од 1
ZD-912/SRS
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: ZD-912 Soldering Station

Комбинирана Двоканална Работна Станица, ZD-912, 380 W, 480°C, Puctec

15.950 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ZD-982/SRS
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZD-982 Soldering Station

Комбинирана Двоканална Работна Станица, ZD-982, 380 W, 480°C, Puctec

14.950 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ZD-8908/SRS
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZD-8908 Hot Air

SMD Станица на Топол Воздух, ZD-8908, 300 W, 500°C, Puctec

5.750 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WAD101
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 53266699
Дигитална Станица на Топол Воздух, WAD 101, 100 W, 550°C, Weller
87.693 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RND 555-00003
Брзо инфо
(0)

SMD Станица на Топол Воздух, 555-00003, 300 W, 350°C, RND Lab

3.945 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.