бесплатна испорака нов фонт
Skip Navigation Links.

Nedis Smart+ Zigbee

Производи на страна:
Страна 1 од 6
NE-HSENS20
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ALRMP10BK
Аларм, Лична Безбедност, 85 dB
307 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS23
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ALRMP40WT
Аларм, Лична Безбедност, 85 dB
460 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS24
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ALRMPW20AT
Аларм, Лична Безбедност, 85 dB
615 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-HSENS16
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ALRMW10WT
Безбедносен Сензор, Сензор за Ниво на Вода, Бел, 85 dB, 3x AAA
740 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-HSENS17
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ALRMMW20WT
Безбедносен Сензор, Сензор за Движење, Бел, 80 m, 85 dB
1.295 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS01
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTCTBR10
Безбедносен Сензор, Држач за Детектор за Чад, Бел, 70 mm
295 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS03
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTCTSC10WT2
Безбедносен Сензор, Детектор за Чад, Бел, 85 dB, 433 MHz
2.295 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS04
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTCTSL40WT
Безбедносен Сензор, Детектор за Чад, Бел, 85 dB, CR123 Lithium
1.601 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS60
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTCTSC20

Безбедносен Сензор, Детектор за Чад, Бел, 85 dB

1.601 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS11
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WIFIWS20WT
Двоен Паметен Прекинувач за Сијалици, Паметен Уред, Бела, WiFi
1.848 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS02/10Y
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTCTHL20WT
Детектор на Топлина, Безбедносен Сензор, 54 °C, 85 dB, Lithium
463 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS30
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WIFIHS10WT
Дигитална Вага, Паметен Уред, WiFi, Бела, 180 kg
2.217 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS29/CHIME
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WIFICDPC10BK
Додаток за Видеофон, WIFICDP10GY, USB
739 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS29
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WIFICDP10GY
Видеофон, WiFi, МicroSD, HD 720
3.695 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS63
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WIFICDP30WT

Видеофон, WiFi, МicroSD, FullHD 1080p

4.928 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.