бесплатна испорака нов фонт
Skip Navigation Links.

Peaktech Осцилоскопи

Производи на страна:
Страна 1 од 1
PKT-P1400
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 1400

Дигитален Осцилоскоп, P1400, 2x 5MHz, 10MS/s, Peaktech

 

10.959 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P1401
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 1401

Дигитален Осцилоскоп, P1401, 2x 10MHz, 100 MS/s, Peaktech

 

12.055 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P1402
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 1402

Дигитален Осцилоскоп, P1402, 2x 20MHz, 250MS/s, Peaktech

 

13.517 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P1403
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 1403

Дигитален Осцилоскоп, P1403, 2x 50MHz, 500MS/s, Peaktech

 

17.170 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P1404
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 1404

Дигитален Осцилоскоп, P1404, 2x 100MHz, 1GS/s, Peaktech

 

18.996 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.