бесплатна испорака нов фонт
Skip Navigation Links.

Raspberry Kit

Производи на страна:
Страна 1 од 1
RASPBERRY KIT21
Брзо инфо
(0)
Развоен Микрокомпјутер Raspberry Pi 4 Model B, 2GB, RPI4-MODBP-2GB, Кит со Raspberry Pi- Камера, Кутија, Мемориска Картичка 32 GB, USB Адаптер за Напојување 3 A, Аудио/Видео К...
9.662 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RASP.KIT25
Брзо инфо
(0)
Развоен Микрокомпјутер Raspberry Pi 4 Model B, 2GB, RPI4-MODBP-2GB, Кит со Кутија, Мемориска Картичка 32 GB, USB Адаптер за Напојување 3 A, Аудио/Видео Кабел, Мрежен Кабел, Се...
7.592 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RASP.KIT29
Брзо инфо
(0)
Развоен Микрокомпјутер Raspberry Pi 4 Model B, 1GB, Црна Кутија за Raspberry Pi 4 Model B, Мемориска Картичка 32 GB, USB Адаптер за Напојување, Мрежен Кабел, Аудио / Видео К...
6.916 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RASPBERRY KIT19
Брзо инфо
(0)
Развоен Микрокомпјутер Raspberry Pi 4 Model B, 8GB, RPI4-MODBP-8GB, Кит со Кутија, Мемориска Картичка 32 GB, USB Адаптер за Напојување 3 A, Аудио/Видео Кабел, Мрежен Кабел...
11.289 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RASPBERRY KIT20
Брзо инфо
(0)
Развоен Микрокомпјутер Raspberry Pi 4 Model B, 4GB, RPI4-MODBP-4GB, Кит со Кутија, Мемориска Картичка 32 GB, USB Адаптер за Напојување 3 A, Аудио/Видео Кабел, Мрежен Кабел...
8.754 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.