Пристигна месечната количина на RASPBERRY Pi 4 во кит. Побрзајте! Нарачка, само по 1кит!

бесплатна испорака нов фонт
Skip Navigation Links.

Роботски раце

Производи на страна:
Страна 1 од 1
ARDUINO ROBOT KI
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T050000

Ардуино роботска рака, T050000.

17.950 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DB-ROBOT03/2WD
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MICRO BIT ROBOT ARABA

Додаток за Развојна Плочка, Micro Bit Робот Aвтомобил ARABA, 2WD

5.990 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DB-ROBOT04
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ARDUINO ROBOT TANK

Додаток за Развојна Плочка, Arduino Робот Тенк

5.853 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VELLEMAN KSR11
Брзо инфо
(0)

Комплет направи сам,

Робот - теренец.

3.777 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VELLEMAN KSR10
Брзо инфо
(0)

Комплет направи сам,

Роботска рака.

4.990 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
JT-ROBOT02
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: Robot02

Развоен Комплет Роботска Рака, Алуминиум, 42 cm

11.910 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CEBEK C-9895
Брзо инфо
(0)

Роботска рака -кит комплет.

3.257 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.