бесплатна испорака нов фонт
Skip Navigation Links.

Роботски Раце

Производи на страна:
Страна 1 од 1
ARDUINO ROBOT KI
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T050000

Ардуино роботска рака, T050000.

24.090 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VELLEMAN KSR10
Брзо инфо
(0)

Комплет направи сам,

Роботска рака.

5.990 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
JT-ROBOT02
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: Robot02

Развоен Комплет Роботска Рака, Алуминиум, 42 cm

11.910 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KITRONIK 4508
Брзо инфо
(0)

Хоби Едукативен Комплет, MeArm Кит Роботска Рака, Контролиран со Arduino, Портокалов, Самосклопување

6.350 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KITRONIK 4503
Брзо инфо
(0)

Хоби Едукативен Комплет, MeArm Кит Роботска Рака, Контролиран со Raspberry Pi, Син, Самосклопување

6.444 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
JAM-410020
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JAM-410020
Развоен Комплет - Робот, Робот Robibot, Снимање на Звук
2.464 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.