Поради годишни одмори, работно време на продавниците во август е од 09:00-17:00

бесплатна испорака нов фонт
Skip Navigation Links.

Воки Токи

Производи на страна:
Страна 1 од 1
NE-WLTK0800BK
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WLTK0800BK
Токи - Воки, 8 km, 8 ch
2.990 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-WLTK0300BU
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WLTK0300BU
Токи - Воки, 3 km, 3 ch
1.895 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-WLTK1000BK
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WLTK1000BK
Токи - Воки, 10 km, 8 ch
3.450 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-WLTK1010BK
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WLTK1010BK
Токи - Воки, 10 km, 8 ch
3.999 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.