бесплатна испорака нов фонт
Skip Navigation Links.

Адаптери за лаптоп

Производи на страна:
Страна 1 од 1
NE-NBT-S005/90W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF9010FBK
Адаптер за Напојување, DELL, 90 W, 4.5 x 3.0mm, 19.5 VDC, 4.62 A
2.156 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S016
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF6508FBK

Адаптер за Напојување, Dell Octagona, 65 W, 19.5 VDC, 3,34 A

1.610 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S008/65W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF6515FBK
Адаптер за Напојување, HP, 65 W, 4.8 x 1.7mm, 18.5 VDC, 3.5 A
1.666 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S008/90W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF9015FBK
Адаптер за Напојување, HP, 90 W, 4.8 x 1.7mm, 18.5 VDC, 4.9 A
2.156 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S009/65W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF6505FBK
Адаптер за Напојување, HP, 65 W, 7.4 x 5.0mm, 18.5 VDC, 3.5 A
1.666 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S009/90W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF9005FBK
Адаптер за Напојување, HP, 90 W, 7.4 x 5.0mm, 18.5 VDC, 4.9 A
2.156 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S015
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF6507FBK

Адаптер за Напојување, IBM, 65 W, 7.9 x 5.5 mm, 20 VDC, 3,25 A

1.610 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S003
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF9002FBK
Адаптер за Напојување, Lenovo, 90 W, 11 x 5.6mm, 20 VDC, 4.5 A
2.033 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-NBT-S001
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF6512FBK
Адаптер за Напојување, Samsung, 60 W, 5.5 x 3.0mm, 16 VDC, 3.75 A
1.666 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BXL-NBT-SO02
Брзо инфо
(0)
Адаптер за Напојување, Sony, 19.5 VDC, 4.7 A, 6.5 x 4.5mm
690 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
GB-NBT-S100
Брзо инфо
(0)
Адаптер за Напојување, 12 - 22 VDC, 3.7 - 6 A, 80 W
2.650 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S013
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ACPA105

Адаптер за Напојување, 5 - 24 VDC, 3 A, 40 W

1.490 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S012
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBAU4501FBK
Адаптер за Напојување, 9.5 - 20 VDC, 2.2 - 4.7 A, 45 W
1.848 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-NBT-S014
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ACPA116

Адаптер за Напојување, 6 - 16 VDC, 5 A, 60 W

1.848 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.