бесплатна испорака нов фонт
Skip Navigation Links.

Акција Мултиметри

Производи на страна:
Страна 1 од 2
PCW02A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PCW02A

Мултиметар, True-RMS, 1000V AC / 750V DC, AutoRange

2.395 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PCW01B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PCW01B

Мултиметар, True-RMS, Мини, AC / DC, 600 V, Autorange.

1.385 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UNI-T UT139C
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UT 139C
Мултиметар, Дигитален, True-RMS, 600V, 10A, 60MΩ, 100000µF
3.450 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UNI-T UT139A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UT139A
Мултиметар, Дигитален, True-RMS, 600V, 10A, 20MΩ, 100µF
2.495 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UNI-T UT151C
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UT151C
Дигитален Мултиметар, 600V, 10A, 20MΩ, 100µF
2.150 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MASTECH MS8233A
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: MS8233A
Мини Дигитален Мултиметар, 600V, 10A, 2MΩ
1.075 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PCW01A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PCW01A Digital Multimeter -NEW-
Мини Дигитален Мултиметар, 600V, 10A, 20 MΩ
970 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MASTECH MS8223A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MS8223A
Мини Дигитален Мултиметар, 600V AC/DC, 20??, 200mA AC/DC
1.385 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MASTECH MS8301D
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MS8301D
Дигитален Мултиметар, 600V AC/DC, 10MΩ, 3kHz, SMART
2.100 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PCW02B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PCW02B

Мултиметар, дигитален, 600V AV/DC, 600mA AC/DC, 60MΩ, 6mF, 10MHz, Smart.

2.450 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
UNI-T UT118B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UT 118B

Мини Дигитален Мултиметар, 600V AC/DC, 30MΩ, 3mF

2.588 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UNI-T UT132B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UT 132B

Мини Дигитален Мултиметар, 600V, 10A, 20MΩ

1.540 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UNI-T UT132C
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UT 132C

Мини Дигитален Мултиметар, 250V, 10A, 20MΩ, 200uF, 1000°C.

1.550 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UNI-T UT33C
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UT 33C+
Мини Дигитален Мултиметар, 500V, 10A, 20MΩ
1.070 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P1070
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 1070
Мини Дигитален Мултиметар, 300V, 10A, 2MΩ
1.564 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.