бесплатна испорака нов фонт
Skip Navigation Links.

Аудио микрофон, засилувач,миксета

Производи на страна:
Страна 1 од 1
KN-DJMIXER10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIXD050GY
Миксета, DJ, Stereo, 3 Канална
2.445 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-AMP3000
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AAMP16120BK

Засилувач, 2 x 150 W, 4 r, Rack 19

8.950 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-AMP1200
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AAMP16100BK

Засилувач, 2 x 60 W, 4 r, Rack 19

6.776 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KN-MICW631
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: MPWL631BK
Безжичен Микрофон Пилотка, 16 Канали
4.250 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KN-MICW611
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MPWL611BK
Безжичен Микрофонски Систем, 2 Канали, 6.35mm / XLR
8.933 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KN-MICW620
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KN-MICW621
Безжичен Микрофонски Систем, 16 Канали, 6.35mm / XLR
9.990 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
HAV-KM11
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIXK050BK
Караоке Миксета, x2 Микрофони
2.550 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KN-MIC50
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MPWD50BK
Микрофон, Динамички, 6.35mm, 5 m
850 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KN-MIC50C
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MPWD50CBK
Микрофон, Динамички, 6.35mm, 5 m
990 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PRE AMP-12/AUX
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AAMP2402BK
Предзасилувач, Аудио, Aux, Phono
2.390 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-PRE AMP01
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AAMP2411BK
Предзасилувач, Аудио, Phono
2.250 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.