бесплатна испорака нов фонт
Skip Navigation Links.

Адаптери за Лаптоп

Производи на страна:
Страна 1 од 1
NE-NBT-S008/65W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF6515FBK
Адаптер за Напојување, HP, 65 W, 4.8 x 1.7mm, 18.5 VDC, 3.5 A
1.666 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S009/65W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF6505FBK
Адаптер за Напојување, HP, 65 W, 7.4 x 5.0mm, 18.5 VDC, 3.5 A
1.666 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S009/90W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF9005FBK
Адаптер за Напојување, HP, 90 W, 7.4 x 5.0mm, 18.5 VDC, 4.9 A
2.156 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S015
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF6507FBK

Адаптер за Напојување, IBM, 65 W, 7.9 x 5.5 mm, 20 VDC, 3,25 A

1.610 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S019
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF9007FBK

Адаптер за Напојување, IBM, 65 W, 7.4 x 5 mm, 20 VDC, 3.25 A

2.033 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S014
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ACPA116

Адаптер за Напојување, 6 - 16 VDC, 5 A, 60 W

1.848 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RND-NBT-S001
Брзо инфо
(0)

Адаптер за Напојување, 6 - 16 VDC, 3.5 - 5 A, 60 W

1.540 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
GB-NBT-S104
Брзо инфо
(0)

Адаптер за Напојување, 12 - 24 VDC, 5.5 - 8.5 A, 134.5 W

4.444 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RND-NBT-S002
Брзо инфо
(0)

Адаптер за Напојување, 5 - 24 VDC, 1.5 - 3 A, 36 W

1.540 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MW-NBT-S001
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MD40PU/6XC

Адаптер за Напојување, 12 - 24 VDC, 2.5 - 4.2 A, 60 W

1.848 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-NBT-S013
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ACPA105

Адаптер за Напојување, 5 - 24 VDC, 3 A, 40 W

1.490 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
GB-NBT-S100
Брзо инфо
(0)
Адаптер за Напојување, 12 - 22 VDC, 3.7 - 6 A, 80 W
2.650 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-NBT-S011/65W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBAU6501FBK
Адаптер за Напојување, 15 - 20 VDC, 3.2 - 4.3 A, 65 W
2.033 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S012
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBAU4501FBK
Адаптер за Напојување, 9.5 - 20 VDC, 2.2 - 4.7 A, 45 W
1.848 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S011/90W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBAU9001FBK
Адаптер за Напојување, 15 - 20 VDC, 4.5 - 6 A, 90 W
2.350 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.